3 Boyut Holografik Ekran

Fizik Kurallarına aykırı gibi duran , İnsanın gözüyle görmeden inanmasının güç olduğu bir mühendislik harikası bakıldığında prensipte imkansız olarak düşünebilirsiniz ama yazımızı okuduğunuzda heyecanlanmamak elde değil.bu holografik ekran Mühendisler,tasarımcılar ve teknoloji meraklıları için önemli bir yer tutacağa benziyor.

Bu ürünün Mucitleri cihaza zSpace adını veriyor. üçüncü boyuttaki boşluk anlamına gelen bu isim aslında bir çok şeyi anlatıyor. Mühendislere göre bu ekran sayesinde iki boyutlu grafik hologram oluşturuluyor, insan tasarımsal açıdan sınırları zorlamasına neden oluyor.Böylece bu holografik ekran ile istediğiniz tasarımsal ürünü görebileceksiniz. Bu gelişme ile üç boyutlu tasarım devri açılmış oldu. Bu ürünü almış olduğunuz da yanında 24-inç ekranı, stylus kalemi ve özel 3D gözlüğüyle tasarımcıların hayallerini süslemektedir.

Sanal holografik projeksiyon , üç boyutlu modelleme ile yüksek gerçekçilik oluşturup tasarım dünyasında level atlamamıza neden oldu. Bu cihaz tümüyle tasarım ve mimarlık projelerine adapte edilerek kullanıcılarına hazır hale getirildi.

holografik ekran 2 holografik ekran 4 holografik ekran 5+ holografik ekran holografik ekran3