Bluetooth bağlantısı için sensörler

Bluetooth bağlantısı için sensörler

Hamilton Şirketi ArcAir, akıllı süreç sensörleri için yeni bir iletişim paketi sunuyor . ArkAir tüm ortamlarda güvenilir, ekonomik, Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantı sağlayan. Yeni bir Bluetooth özelliği, kullanıcıların geniş bir yelpazede kullanabileceği ,akıllı telefonlar , tabletler gibi cihazlarda görüntülemek veya kontrol etmenizi sağlar. (ve Tamamen Ücretsiz) uygulamalar üç versiyonu bulunmakta ArcAir Lite, ArcAir Basic ve ArcAir Advanced: ArcAir  Android ve iOS platformları için çevrimiçi mevcuttur.

“Bluetooth protokol düşük güç tüketimi ve zorlu ortamlarda yüksek güvenilirlik de dahil olmak üzere bir dizi avantaj sunar,” Don Spriggs, Hamilton için sensörler pazar segmenti yöneticisi açıkladı. “Tüketici ve profesyonel elektronik kullanıcıları Bluetooth’un hızla kabulü ile, bu paketin ilave cihazlar ile çok çeşitli ArcAir iletişim yeteneği sunar.”

ilk olarak 2010 yılında tanıtılan Ark sensör teknolojisi, doğrudan dijital ve analog iletişim sağlayan ve ayrı vericiler ihtiyacını ortadan kaldıran dahili mikroişlemci ile süreç ölçümünü değiştirdi. kurulum ve bakım maliyetlerini azaltırken Ark sensörler süreç ölçüm hassasiyeti ve hızı arttırdı. Ark pH, çözünmüş oksijen ve iletkenlik ölçümü için ArcAir mobil uygulama aynı anda en fazla 30 ayrı sensörleri ile kablosuz iletişim kurabiliyor.

Hamilton da ArcAir Advanced ile çalışır ve tüm Ark sensörler için GMP kuralları içinde kalibrasyon, doğrulama, konfigürasyon ve iletişim için kullanıcılar ve doğrulama raporlarının merkezi yönetimini sağlayan kendi GMP Uyum Paketi, bir Bluetooth sürümünü sunuyor.