Deriniz Teknolojinin Bir Parçası olsa ?

     Giyilebilir Teknolojiler ile ilgili daha önce de konumuz olmuştu. Peki ama giyilebilen bir teknoloji sizi de teknolojinin bir parçası yapacak olsa ?

 

Giyilebilir teknoloji denilince akla gelen ilk ürünler akıllı saatler akıllı gözlükler olacaktır. bu ürünler daha önce tüketici ile buluştu ve beklenen etkiyi yaratmadı desek çok da yanlış olmaz.Bu yazımızda paylaşılacak Mühendislik ürünü ise çıtayı bir tık daha yukarıya taşıdığı kesin. Mühendisçe bir fikir ve bunun için bir çaba sergileyen firmanın merkezi Paris de bulunuyor. ürünün adı ise cicret , akıllı bileklik olarak tasarlanan ürün aslında bir projeksiyon görevi görüyor.ve akıllı telefonun ekranı bedeninize yansıtarak hemen hemen bütün işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlıyor.

Ürünün şu anda sadece android işletim sistemine uygun betası bulunmakta , Aşağıda videosunu izleyeceğiniz teknolojinin 10 farklı rengi olacağı söyleniyor.

Ürünün geliştiricisi ve tasarımcısı olan şirketin bu ürünü pazara sunması için daha önce duymadığımız bir yöntem izlemesi de şaşırtıyor. Şirket ürünü bağışlar sonucu ortaya çıkartacak olması ? toplamda 1 milyon euro ile bu işin sonlanacağı şu anda ise %15’inin tamamlandığı duyruldu.