Uluslararası Kıyı Mühendisliği Konferansı

Türkiye’de kıyı Mühendisliği alanında yeterli bir eğitim ve seminer olmadığını biliyoruz. 2016 Yılı İnşaat mühendisleri odası ICCE 2016  Uluslar arası kıyı mühendisliği konferansı düzenliyor .

Kıyı Mühendisliği Araştırma Konseyi (CERC) himayesinde düzenlenen İnşaat Mühendisleri Odası tarafından desteklenen ICCE 2016 Ulusal ve küresel bir etkiye sahip bir konferans olacak. Bu alanda çalışan yada çalışmayı düşünen mühendisler için verimli olacağına eminiz aynı zamanda mühendislik öğrencileri için de fikir edinme ve bu alanda yapılan çalışmaları görebilme imkanı sunacaktır.Ülkemizin 3 tarafı denizlerle çevrili olmasına rağmen bu branşta yapılan bir yenilik ve yatırım olmaması büyük problem. İnşaat mühendisleri odası tarafından düzenlenen bu tarz seminer ve eğitim programları sayesinde gelişmeler olacağına inanıyoruz.

Amerikan İnşaat Mühendisleri Odası (ASCE) tarafından da desteklenmesi farklı kültürlerden gelen mühendislerden de faydalanmayı ve bu branşta ileri seviyede bir görüş alabilmeyi sağlıyor.

Seminerin son kayıt tarihi ise 16 mayıs. ilgili kişilerin elini çabuk tutması gerekiyor.

Kıyı mühedisliği semineri
Kıyı mühedisliği semineri